Képzések, oktatások

A Baranya Megyei Repülőklub Vitorlázórepülő Szakosztálya, minden év őszén vitorlázórepülő kezdőoktatást indít. Klubunk biztosítja a feltételeket vitorlázórepülő (vontatásos indítási rendszerben), valamint motoros vitorlázórepülő (MOVIT) szakszolgálati engedély megszerzéséhez.
Egyesületünk lehetőséget nyújt mindazok számára, akik a sportrepülést szeretnék hobbijuknak választani, vagy akár csak kipróbálni azt. Modern vitorlázórepülő gépparkunk alkalmas kiképzésre, kedvtelésből való repülésre, vagy akár versenyzésre is. Tapasztalt oktatóink segítségével megtanulhatod a vitorlázórepülés fortélyait, hogy utána egyedül, szabadon szárnyalhass a természet erőit kihasználva.

(Az adott képre kattintva, tájékozódhatsz a „Motoros vitorlázórepülő” illetve a „Vitorlázórepülő” képzésekről)

Motoros vitorlázórepülő

Vitorlázórepülő