Köszöntünk a Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub honlapján!

Klubunk a Pécs-Pogányi repülőtéren működik, vitorlázórepülő hobbi és teljesítményrepüléssel, motoros vitorlázó- és motoros repüléssel, oktatással, a repülés népszerűsítésével foglalkozik. Aki majdan repülni szeretne vagy csak kipróbálná a repülést, az nálunk próbarepülésen is részt vehet.

Szeretnénk Neked bemutatni a klubunk életét, és ezt a gyönyörű sportot, a repülés lehetőségét. Klubunk életéből számos fényképet találhatsz a galériában, kövess minket a Facebookon és Instagramon, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Adó 1%

Kérjük támogassa adója 1%-val a Pécsi Repülő Alap Alapítványt.

Az 1% felajánlása Önnek nem kerül semmibe sem, de nagyon sokat segíthet a klub fejlődésében, munkájában és abban, hogy újabb növendékeket neveljen ki, akik szívesen megismerkednének a repülés élményével. Terveink között szerepel a klub eszközeinek fejlesztése, korszerűsítése.

Klubunk a repülést kedvelő emberek által létrehozott sportegyesületként működve, a rendelkezésre álló anyagi és tárgyi javakkal önállóan gazdálkodó társaságként köszönettel fogad minden támogatást.

A kedvezményezett neve: Pécsi Repülő Alap Alapítvány
Adószámunk: 19028530-1-02

TikTok videó pályázat

Magyar Vitorlázórepülő Szövetség

A Magyar Vitorlázórepülő Szövetség (MVSZ) TikTok videó pályázatot hirdetett a hazai vitorlázórepülés népszerűsítésére.

A legtöbb megtekintést elért videót Verebélyi Vince készítette.

A Média Bizottság különdíjasa pedig Hadi Barnabás, klubtársunk lett.

Gratulálunk a díjazottaknak!