Belépés
  • Vitorlázó pilótaképzés

    Vitorlázó pilótaképzés

    2013. február 06. szerda, 22:15
  • Képzések

    Képzések

    2013. február 23. szombat, 18:54

AeroClub Pécs

 

Köszöntünk a Baranya Megyei Repülő és Ejtőernyős Klub Vitorlázórepülő Szakosztályának honlapján!


Klubunk a Pécs-Pogányi repülőtéren működik, vitorlázórepülő hobbi és teljesítményrepüléssel, motoros vitorlázó és motoros repüléssel, oktatással, a repülés népszerűsítésével foglalkozik. De aki majdan repülni szeret az nálunk próbarepülésen is részt vehet.
Szeretnénk Neked bemutatni a klubunk életét, és ezt a gyönyörű sportot, a repülés lehetőségét. Klubunk életéből számos fényképet találhatsz itt, és a véleményed, kérdéseid megoszthatod a vendégkönyvünkben!

Ízelítő képgalériánkból


Joomla Templates by Joomla51.com